Twoja przeglądarka jest przestarzała.

Obróć urządzenie

flip icon
Showrooms
© lug.com.pl
2015-12-22 11:28:11

Showrooms

LUG Light Factory jest jednym z czołowych europejskich producentów profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych. Firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych rozwiązań służących do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego zarówno budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych jak innych obiektów architektonicznych.

LUG funkcjonuje w branży już od 25 lat i stale, z pełnym zaangażowaniem buduje relacje ze swoimi partnerami na całym świecie. Odbywa się to głównie poprzez regionalne biura i przedstawicielstwa handlowe, jednak aby zapewnić jeszcze lepszą obsługę i większą elastyczność, podjęto decyzję o otwarciu serii showroomów w lokalizacjach strategicznych z punktu widzenia rozwoju firmy.

Showroomy LUG są miejscem, w którym architekci i projektanci oświetlenia mogą nie tylko zapoznać się z ofertą firmy, ale również dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych technologii oświetleniowych i porozmawiać o aktualnych branżowych trendach.

Paryż, Berlin, Londyn, Dubai, Sao Paulo czy Warszawa są domem dla wielu architektów i projektantów, a obecność środowisk artystycznych oraz licznych inspirujących dzieł architektury i dynamiczny rozwój tych miast, doskonale oddają wartości ważne dla firmy LUG.