Twoja przeglądarka jest przestarzała.

Obróć urządzenie

flip icon
#LUG&YOUCreate
#LUG&YOUCreate © lug.com.pl
2016-03-12

#LUG&YOUCreate

O co chodzi?

Chcielibyśmy abyś podzielił się z nami swoją wyobraźnią i kreatywnością. Naszkicuj oprawę oświetleniową, którą chciałbyś zobaczyć w swoim domu, biurze czy ulubionym sklepie. Zainspiruj nas i innych swoją wizją. W zamian oferujemy dobrą zabawę i bardzo atrakcyjne nagrody!

Jak wziąć udział?

Do przygotowania szkicu możesz użyć dowolnego programu graficznego lub, jeśli wolisz, kartki i ołówka. Swój szkic zapisz lub sfotografuj i umieść na swoim profilu na Facebooku, Twitterze i/lub Instagramie z tagiem #LUG&YOUCreate Nie musisz niczego do nas wysyłać. Sami znajdziemy twój szkic. Jednak jeśli wolisz zgłosić swój szkic przez email, wyślij go na adres: marketing@lug.com.pl w temacie wpisując#LUG&YOUCreate.

Do zabawy możesz też dołączyć na naszym stoisku podczas targów light and building 2016 (Hala 4.2 stoisko D50), gdzie do twojej dyspozycji będzie zarówno tablet graficzny jak i szkicownik!

Najciekawsze zgłoszenia wybierzemy w dniu 17.03.2016.

Terminy?

Zaczynamy 9 marca. Na zgłoszenia czekamy do godziny 23:59 w środę 16 marca. Wyniki ogłosimy w czwartek 17 marca, podczas targów light and buidling.

Nagrody?

Nagroda I: Tablet kreatywny WACOM CINTIQ 13,3”

Nagroda II: Licencja Artlantis Studio

Nagroda III: Voucher na zakupy w e-sklepie Evermotion o wartości 200 EUR