Twoja przeglądarka jest przestarzała.

Obróć urządzenie

flip icon
Gala Architektura XXL 2016
Od lewej: Krzysztof Sołoducha (Sztuka Architektury), Paweł Kmiecik (LUG) i laureat Grand Prix: Robert Konieczny (KWK Promes) © flashdq.com
2017-03-24

Gala Architektura XXL 2016

W poniedziałek, 20 marca, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczenia w Gali plebiscytu Polska Architektura XXL 2016.

Nagrody przyznawane są w 3 kategoriach – kubatura, wnętrza i krajobraz, a szansę na ocenę projektów ma nie tylko profesjonalne jury, ale również internauci, którzy głosują na najlepsze projekty za pomocą tego medium. Plebiscyt przeprowadzony był na portalach Sztuka-Architektury.pl, Sztuka-Wnetrza.pl i Sztuka-Krajobrazu.pl, które były głównymi organizatorami Gali.

Na Gali osobiście wręczyliśmy nagrody za najlepsze wnętrze publiczne: klubokawiarnię i bufet w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, zaprojektowane przez biuro Marta Koniczuk Pracownia Architektury Wnętrz oraz Grand Prix - główną nagrodę plebiscytu Polska Architektura XXL 2016, którą otrzymał Robert Konieczny za swój dom Arka Koniecznego, zbudowany w Brennej przy współpracy z jego pracownią KWK Promes.

Oprócz tego arch. Ewa Kaszuba-Nawrocka przedstawiła prezentację „Flash&DQ by Lug Light Factory - nowy wymiar oświetlenia na podstawie wybranych aranżacji”, którą arch. Paweł Kmiecik uzupełnił wykładem na temat „Lug Light Form - projektowanie oświetlenia a technologia BIM”.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą relacją na portalu Sztuka Architektury