Twoja przeglądarka jest przestarzała.

Obróć urządzenie

flip icon
Konkurs StandOUT
Stoisko LUG w trakcie targów Light & Building 2016 © lug.com.pl
2016-04-04

Konkurs StandOUT

Stoisko LUG w konkursie StandOUT L+B 2016!

Z radością informujemy, że stoisko naszej firmy zostało wytypowane do udziału w najnowszej edycji StandOUT – konkursu na najciekawsze polskie stoisko na targach Light + Building 2016!

Targi Light + Building, które odbywają się co dwa lata we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej na świecie. W tegorocznej edycji targów wzięło udział ponad 2500 wystawców, w tym aż 64 z Polski. Spośród wszystkich polskich firm prezentujących swoją ofertę na Light + Building 2016, organizatorzy StandOUT wybrali 48 do udziału w konkursie na najciekawsze stoisko targowe.

Organizowany przez Exspace i objęty patronatem m.in. Messe Frankfurt, StandOUT Light + Building 2016 to już 27. edycja konkursu z tej serii. Konkurs debiutował w 2012 roku i szybko zyskał popularność jako wiodące źródło informacji zarówno dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych jak i dla wszystkich osób zainteresowanych produktami i rozwiązaniami prezentowanymi podczas imprez targowych na całym świecie. W poprzednich 26 edycjach StandOUT oddano łącznie ponad 64 000 głosów.

Więcej informacji o naszym stoisku na tegorocznej edycji Light + Building znajdą Państwo TUTAJ.

Zapraszamy do głosowania na nasze stoisko w konkursie StandOUT!